Detalii stire 3714 Meciurile amicale in cantonamentul din Antalya !

[ Categoria Stiri Universitatea Craiova ]
[ Data: 2011-01-25 ]
[ Tara România ]
 3714 In cadrul stagiului de 18 zile, Universitatea Craiova va sustine si cinci partide de verificare, mai multe dintre ele urmand a fi transmise in direct la TV în România. Printre adversari se numara echipa din liga secunda din Rusia, Shinnik Yaroslavl (locul 11), meci programat pe 4 februarie, Mlada Boleslav (locul 5 in prima liga din Cehia) pe 6 februarie, iar in data de 8 februarie Universitatea va intalni o echipa din prima liga canadiana. Ultimele doua partide-test se vor disputa pe 10 şi 12 sau 13 februarie, adversarii nefiind, deocamdata, stabiliti cu exactitate.

Nota actuala: 9.67 (din 3 note acordate) - Acorda o nota!

Comentarii
Nu exista comentarii in baza de date!
Nu puteti scrie comentarii pentru ca nu sunteti logat!

Alte titluri din aceeasi categorie

06-03: U Craiova - FC Viitorul in semifinalele Cupei Romaniei
Miercuri a avut loc la Casa Fotbalului, sediul FRF, tragerea la sorti a semifinalelor Cupei Romaniei.

Programul extras:
CFR Cluj - Astra Giurgiu
U Craiova - FC Viitorul

Meciurile sunt programate pe 2-3 apri ... [ continuare ]
Din categoria Stiri Universitatea Craiova

05-03: Astra da lovitura in Banie
In ultimul meci al sezonului regular din Liga 1 Betano, Astra Giurgiu a revenit de la 0-1 si s-a impus in deplasare contra Craiovei, cu 2-1. Contrar cursului jocului Craiova a deschis scorul prin Koljic in minutul 49, dupa ce Cristea ratase singur c ... [ continuare ]

17-02: Craiova revine pe locul secund dupa 1-0 cu Hermannstadt
Victorie grea pentru Universitatea Craiova obtinuta, sambata dupa-amiaza, in deplasare contra celor de la Hermannstadt, intr-un meci din etapa a 24-a in Liga 1. Nuno Rocha s-a dovedit jucatorul potrivit la locul potrivit pentru echipa din Banie, aces ... [ continuare ]

12-02: Craiova relanseaza campionatul dupa 2-0 cu CFR Cluj-Napoca
Lupta pentru titlul actualului sezon de Liga 1 devine din ce in ce mai intensa dupa ce U Craiova a invins, 2-0, liderul CFR Cluj-Napoca intr-un meci din etapa a 23-a.

La primul meci ca titular in tricoul formatiei din Banie, Andrei Cr ... [ continuare ]

07-12-2018: Craiova isi ia revansa pentru infrangerea nemeritata din tur
Succes fara emotii pentru U Craiova, joi seara, in deplasare cu Concordia Chiajna, scor 3-1, un rezultat stabilit inca dinaintea pauzei.

Bosniacul Koljic a deschis scorul dintr-o lovitura de la 11 metri in minutul 23, faza fixa dictata ... [ continuare ]