[ Categoria Stiri handbal ]
[ Data: 2010-12-15 ]
[ Tara RomÔnia ]

Semifinala, sambata

3673 Partida dintre Romania si Suedia va avea loc sambata, 18 decembrie, incepand cu ora 15:30, in sala MCH din Herning.

Nota actuala: 9 (din 1 note acordate) - Acorda o nota!

Comentarii
Nu exista comentarii in baza de date!
Nu puteti scrie comentarii pentru ca nu sunteti logat!

Alte titluri din aceeasi categorie

06-12: Rom├ónia, victorie fabuloas─â ├«n fa╚Ťa Ungariei!
De la minus ╚Öapte goluri, tricolorele au egalat ├«n minutul 59, iar Neagu a dat lovitura decisiv─â ├«n ultimele 5 secunde. Na╚Ťionala este calificat─â ├«n Main Round! Tricolorele au f─âcut o prim─â repriz─â slab─â, dar au ren─âscut ├«n repriza a dou ... [ continuare ]
Din categoria Stiri handbal

02-12: Cristina Neagu a primit trofeul pentru cea mai buna handbalista a lumii
Lidera echipei Romaniei la Mondialul nipon, Cristina Neagu s-a aflat in centrul atentiei in ziua de pauza a nationalei noastre. Federatia Internationala de Handbal a premiat-o pe Cristina Neagu cu trofeul pentru cea mai buna handbalista a anului 2018 ... [ continuare ]

04-11: Universitatea Craiova nu i-a făcut faţă Bacăului în Cupa României
Echipa de handbal masculin a Universit─â┼úii Craiova nu a reu┼čit s─â dea peste cap calculele h├órtiei. A pierdut drastic ├«nt├ólnirea de ast─âzi, din sala ÔÇ×Ion ConstantinescuÔÇť, din ┼čaisprezecimile Cupei Rom├óniei. Alb-alba┼čtrii au cedat, scor ... [ continuare ]

23-09: SCM Craiova - Tertnes Bergen, tur retur la Craiova
Sport Club Municipal Craiova a primit acceptul ca ambele partide din turul 2 preliminar al Cupei EHF, dintre SCM Craiova ┼či Tertnes Bergen (Norvegia) s─â se desf─â┼čoare ├«n Sala Polivalent─â din Craiova.