[ Autor Adrian ]

[ Categoria Stiri sport diverse ]
[ Data: 2010-09-30 ]
[ Tara RomÔnia ]

3559 Steaua a scos doar o remiza in primul meci pe teren propriu din grupele Europa League, dupa ce a terminat cu 3-3 meciul cu italienii de la Napoli, desi conducea deja in minutul 15 cu 3-0. Napoli a marcat de doua ori in repriza secunda si a facut ca finalul de meci sa fie de infarct pentru stelisti. Golul egalizator a venit in minutul 98!!!
INTR-O PERIOADA CU CARE STEAUA SE MANDRESTE - anul 1986, STEAUA A FURAT PE FC BIHOR, ARBITRUL PRELUNGIND MECIUL SI IMPINGAND DE LA SPATE ECHIPA COMUNISTA PANA CAND ACEASTA A EGALAT IN MINUTUL 98!
Se spune ca Dumnezeu nu doarme... si nici nu bate cu bata!

Nota actuala: 9.5 (din 2 note acordate) - Acorda o nota!

Comentarii
Momentul asta trebuia exploatat la Revolutia din 1989, dar, din pacate, nu s-a intamplat asa. Acuma, deh, asa sunt oamenii din tara asta, asa sunt si echipele cu care se mandresc...
(Comentariu introdus de Adrian. Data introducere: 2010-10-17 14:34:54)

Website-ul nu este raspunzator pentru comentarii!
Nu puteti scrie comentarii pentru ca nu sunteti logat!

Alte titluri din aceeasi categorie

09-05: Craiova ┼či-a f─âcut loc ├«ntre valorile baschetului rom├ónesc
Echipa masculin─â de baschet a reu╚Öit s─â dep─â╚Öeasc─â ÔÇ×barieraÔÇť sferturilor de final─â ╚Öi s-a calificat la turneul semifinal al Ligii Na╚Ťionale, unde va da piept cu CSU Sibiu.

Trupa lui Aco Todorov a sus╚Ťinut ieri-sear─â meci ... [ continuare ]
Din categoria Stiri sport diverse

28-03: Craiova bate la Zal─âu si urca pe primul loc!
Echipa masculin─â de volei SCM ÔÇ×UÔÇť Craiova ┼či-a f─âcut ferici┼úi sus┼úin─âtorii ieri sear─â, c├ónd a reu┼čit s─â dea peste cap calculele h├órtiei ┼či s─â se impun─â pe terenul liderului campionatului, ACS Volei Municipal Zal─âu, detron├óndu-l. B ... [ continuare ]

17-02: Dinamo, în play-out pentru al doilea an consecutiv
În urma victoriei echipei FC Botosani în haznaua care se numeste impropriu stadion, clubul sovietic dinamo s-a calificat în play-out pentru al doilea an consecutiv. La mai jos! ... [ continuare ]

08-03-2018: Surpriz─â imens─â la Craiova! CSM Bucure┼čti, la prima ├«nfr├óngere dup─â un an ┼či jum─âtate
CSM Bucure┼čti a suferit primul e┼čec ├«n Liga Na┼úional─â dup─â aproape un an ┼či jum─âtate. Constela┼úia de vedete a campioanei Rom├óniei a cedat pe terenul lui SCM Craiova, scor 21-23.