Craiova meniu:

Universitatea Craiova vinde pachete de bilete pentru meciurile cu Rapid si Steaua

[ Stiri Universitatea Craiova ]
[ : 2008-10-23 ]
[ România ]

2444 Conducerea clubului Universitatea Craiova va pune in vanzare pachete de bilete pentru meciurile din etapele a XV-a si a XVI-a cu formatiile Rapid si Steaua. Pretul pachetelor de bilete pentru meciurile cu Rapid si Steaua sunt: 30 de lei la peluze si tribuna a II-a, 35 de lei la tribuna I si 40 de lei la tribuna 0. Preturile biletelor pentru meciul cu Steaua vor ramane valabile chiar daca pachetele nu se vor epuiza la partida cu Rapid.

: 9.67 ( 3 ) - !

25-09: FC Arges – Craiova 1-2. A cincea victorie consecutiva pentru olteni
Universitatea Craiova a obtinut, vineri, a cincea victorie consecutiva in CASA Liga 1, scor 2-1, in deplasare cu nou-promovata FC Arges.

Oltenii au rezolvat meciul din Trivale dupa primele 15 minute, insa au trait periculos finalul de ... [ ]
Stiri Universitatea Craiova

15-09: Viitorul – Craiova 1-4. Oltenii pe primul loc, Viitorul lanterna rosie!
Etapa a 3-a din Liga 1 s-a incheiat cu o victorie la scor a Universitatii Craiova pe terenul celor de la Viitorul Constanta, scor 4-1.

Un meci dezechilibrat numeric inca din minutul 5, cand Artean de la gazde a primit cartonasul direct ... [ ]

28-08: Surpriza de proportii. Craiova, eliminata din Europa League!
Parcursul european al celor de la CS Universitatea Craiova s-a incheiat prematur la Tbilisi, unde vicecampioana Romaniei a fost invinsa de Locomotive Tbilisi, cu 2-1.

Craiova pare ca a uitat fotbalul dupa ratarea la mustata a titlului ... [ ]

23-08: Craiova, victorie norocoasa cu Sepsi
Trei puncte obtinute in extremis de CS Universitatea Craiova in deplasare cu Sepsi Sf.Gheorghe, sambata, in prima etapa din Liga 1. nicul gol al meciului a fost marcat de atacantul bosniac Elvir Koljic in minutul 88. O reusita cu sansa din partea oas ... [ ]

03-08: Universitatea Craiova, vicecampioana României 2020
Universitatea Craiova a pierdut meciul decisiv pentru titlul de campioană a României în fața echipei CFR Cluj-Napoca, obținând în acest an titlul de vicecampioană a României. Echipa ardeleană a jucat mai bine în meciul direct, mai ales dup ... [ ]