Nicio surpriza

[ Stiri Universitatea Craiova ]
[ : 2007-09-01 ]
[ România ]

1520 Intr-una din partidele de foc ale etapei a sasea a Ligii I la fotbal, Rapid a trecut cu 2-0 de Universitatea Craiova dar golurile au venit in ultimele 10 minute cand oltenii jucau cu un om in minus.

: 9 ( 1 ) - !

19-01: Egal la Astra, Craiova pierde teren in lupta pentru titlu
Pentru a doua etapa la rand Universitatea Craiova nu reuseste sa se impuna in Liga 1. Astra Giurgiu a deschis scorul pe un teren partial inghetat prin Hugo Sousa in minutul 16 din centrarea lui Constantin Budescu.

Egalarea oltenilor a ... [ ]
Stiri Universitatea Craiova

14-01: Craiova - Sepsi 0-0. Nimic la nimic
Universitatea Craiova si Sepsi Sf.Gheorghe au terminat la egalitate, scor 0-0, in etapa a 16-a din Liga 1. Un meci disputat in conditii de iarna autentica, in prima repriza terenul din Banie fiind acoperit in mare parte cu un strat subtire de zapada. ... [ ]

12-01: FC Botoşani - Universitatea Craiova în Cupa României
Programul complet al meciurilor din optimile de finala, faza care se va disputa 9, 10 si 11 februarie:

"U" Cluj - UTA Arad
Gaz Metan Mediaş - Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Turris Oltul-Turnu Măgurele - Dunărea Călăra ... [ ]

26-12-2020: Mihai Rotaru trage linie la final de an
Mihai Rotaru, finantatorul echipei Universitatea Craiova din Liga 1, a vorbit despre evolutia formatiei din Banie in prima parte a sezonului. "Pana la primul meci oficial vom aduce trei jucatori. Ii avem in vizor. Am demarat niste discutii. Sunt si ... [ ]

23-12-2020: CFR Cluj – Craiova 0-0. A inghetat tabela in Gruia
Cele doua pretendente la titlul din Liga 1 au incheiat la egalitate, fara goluri, ultimul meci al anului. CFR Cluj si Universitatea Craiova au jucat intr-un ritm scazut, jucatorii celor doua formatii fiind cu gandul la vacanta de iarna. A rezultat un ... [ ]