Craiova meniu:

Universitatea Craiova .eu - Fotbal Universitatea Craiova din Craiova

Basarab Panduru revine in iarba. Este noul secund al Universitatii Craiova25-10: Basarab Panduru revine in iarba. Este noul secund al Universitatii Craiova
Fostul international Basarab Panduru completeaza staff-ul tehnic de la Universitatea Craiova, dupa ce in ultimii ani a fost analist de televiziune.

Laurentiu Reghecampf, antrenorul principal de la Universitatea Craiova, a comentat sosi ... [ continuare ]
Din categoria Stiri Stiri Universitatea Craiova
Stiri din Craiova - Stiri din Rom´┐Żnia

Universitatea Craiova face scorul etapei cu Academica Clinceni19-10: Universitatea Craiova face scorul etapei cu Academica Clinceni
Echipa din Banie s-a impus de o maniera categorica, cu 5-0 (3-0), in meciul cu Academica Clinceni din etapa a 12-a in Liga 1. Oltenii au avut un start perfect de partida, cu trei goluri marcate in primele 23 de minute.

Dan Nistor a de ... [ continuare ]

FC 2017 - Universitatea Craiova 0-204-10: FC 2017 - Universitatea Craiova 0-2
Dupa o prima repriza tensionata, dar cu putine faze de poarta, Universitatea Craiova a deschis scorul prin sutul lui Nistor din afara careului, in minutul 47.

O faza pornita de la un balon pierdut de Diallo in fata propriului careu al ... [ continuare ]

Croatul Rogulijc transferat de Universitatea Craiova29-09: Croatul Rogulijc transferat de Universitatea Craiova
Clubul din Banie patronat de Mihai Rotaru anunta transferul jucatorului croat Ante Rogulijc. "El a fost cel mai scump transfer al unui junior din Croaţia, declarat la vremea respectivă cea mai mare speranţă din Balcani.

"De meserie ... [ continuare ]
Din categoria Stiri Jucatori Universitatea Craiova

Craiova umilește pe dinamo27-09: Craiova umilește pe dinamo
Într-un meci considerat cândva derby, Universitatea Craiova a măturat pe jos cu dinamo, reușind cea mai categorică victorie din istorie, 5-0! Golurile au fost marcate de Houri dintr-o lovitura de la 11 metri, Ivan, Cimpanu, Capatina și Markovic ... [ continuare ]

U Craiova a demolat campioana în Cupa României la baschet26-09: U Craiova a demolat campioana în Cupa României la baschet
Echipa de baschet SCMU Craiova a ├«nvins, ├«n Sala Polivalent─â, pe CSM Oradea, ├«n prima man┼č─â a turului ├«nt├ói al Cupei Rom├óniei, cu 79-64, pe sferturi: 26-14, 13-16, 20-19, 20-15. De┼či a fost primul meci oficial de baschet ├«n B─ânie dup─â ma ... [ continuare ]
Din categoria Stiri Stiri sport diverse

Universitatea Craiova - CFR Cluj-Napoca 1-0. Gol spectaculos marcat de Houri23-09: Universitatea Craiova - CFR Cluj-Napoca 1-0. Gol spectaculos marcat de Houri
Universitatea Craiova, detinatoarea trofeului, s-a calificat in optimile Cupei Romaniei, dupa ce a invins cu 1-0 pe CFR Cluj-Napoca. Unicul gol al meciului a fost inscris de Houri printr-un sut de la 25 de metri. Meciul a fost dominat de Universitate ... [ continuare ]

Pagina curenta: 1 / Total articole: 268
Navigare la pagina:  [ 1 ]   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39
Pagina precedenta Pagina urmatoare

Stiri / articole din orasele: Antalya Arad Atena Austin Baia Mare Baku Belgrad Berceni Bologna Botosani Bruxelles Bucuresti Budapesta Buzau Cãlãrasi Chiajna Cluj Napoca Cluj-Napoca Constanta Craiova Călărași Dej Deva Drobeta Turnu-Severin Filiasi Galati Gdansk Giurgiu Gyor Iasi Kastamonu Kristiansand Kumamoto La Valetta Laci Lausanne Leicester Leipzig Lille Lisabona Londra Madrid Medias Milano Nykobing Nyon Ovidiu Parma Pitesti Ploiesti Porto Randers Roma Sfantu Gheorghe Sibiu Sighisoara Targu Jiu Targu-Mures Tbilisi Togliatti Tokio Voluntari Wimbledon Zalau